slayt 1

Onlıne Denemeler 

Türkiye Geneli Onlıne Deneme Sınavlarımız Başlamıştır...

Tüm branşlarda Türkiye Geneli Onlıne Deneme Sınavlarımız Başlamıştır...Android Cep Telefonları ve Tabletlerinizden istediğiniz yerde bağlanabilirsiniz... Onlıne Deneme Sınavlarınızı Android Cep Telefonu ve tabletinize indirmek için TIKLAYINIZ...

KRİMİNAL YAYINLARI ÇÖZÜM VİDEOLARI 

Hızlı Sipariş 

En Çok Sorulan Sorular 

ALTIN ÜYELERİMİZ İÇİN... 

Facebook Sayfamız 

Kpss deki tüm gelişmeleri, haberleri, sitemize eklenen ve güncellenen videoları yakından takip etmek istiyorsanız facebook sayfamızı beğeniniz...

KPSS Puan Hesaplama 

Sayaç 

Bugün6081
Dün6536
Hafta19192
Ay167751
All5264768

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

İstatistikler 

Ziyaretçiler
93697
Makaleler
3095
Web Bağlantıları
15
Makale Görünüm Sayısı
4793108

Sitelerimiz 

DEV KAMPANYA 2 (KPSS LİSANS Hazırlık 2018)

 

KPSS MEMURLUK 2018 HAZIRLIK SETİ  99.90 TL yerine Sadece ve Sadece İnanılmaz bir Fiyata 24.90 TL...  

DEV KAMPANYA'2 NİN İÇİNDE NELER BULUNUR...

1- KRİMİNAL MATEMATİK SETİ  (7 KİTAP)

Kriminal Matematik - 0,1,2,3,4 

  • KRİMİNAL MATEMATİK - 0: Kitabımız Matematiğim sıfır diyen arkadaşlar için dört işlem yeteneğini kazandırmak, x'i tanımak ve sağlam bir temel oluşturmak için hazırlanmış harika bir kitaptır. (Modüler Konu Anlatımlı - Büyük Boy 100 Sayfa-Kitabın Testlerinin Tamamının Video Çözümü Sanal Dershanemizde)

 

 • KRİMİNAL MATEMATİK - 1: Temel Kavramlar, Yeni Nesil tanım problemleri, Basamak Analizi, Bölme Bölünebilme, EBOB EKOK, Rasyonel Sayılar, Ondalık Sayılar (Modüler Konu Anlatımlı - Büyük Boy 128 Sayfa-Kitabın Testlerinin Tamamının Video Çözümü Sanal Dershanemizde)

 

 • KRİMİNAL MATEMATİK - 2: Basit Eşitsizlik,Mutlak Değer, Üslü Sayılar, Köklü Sayılar, Çarpanlara Ayırma, Oran Orantı (Modüler Konu Anlatımlı - Büyük Boy 128 Sayfa-Kitabın Testlerinin Tamamının Video Çözümü Sanal Dershanemizde)

 

 • KRİMİNAL MATEMATİK - 3: Sayı ve Kesir Problemleri, Yaş Problemleri, Yüzde Problemleri, Kar Zarar Problemleri, Karışım Problemleri, Faiz Problemleri, İşçi Problemleri, Hareket Problemleri (Modüler Konu Anlatımlı - Büyük Boy 128 Sayfa-Kitabın Testlerinin Tamamının Video Çözümü Sanal Dershanemizde)

 

 • KRİMİNAL MATEMATİK - 4: Sayısal Mantık ve Muhakeme Problemleri, Modüler Aritmetik, İşlem, Permütasyon, Kombinsyon, Olasılık (Modüler Konu Anlatımlı - Büyük Boy 128 Sayfa-Kitabın Testlerinin Tamamının Video Çözümü Sanal Dershanemizde)

 

 • KRİMİNAL KONU ANLATIMLI KİTAPLARIMIZDAKİ ORTAK ÖZELLİKLER: Kitabımızdaki bütün konular basitten başlayarak zora doğru bolca çözümlü örneklerle anlatılmış, Örneklerin benzerleri ile oluşturduğumuz tarama testleri ile pekiştirilmesi sağlanmış olup, KPSS ye hazırlanan öğrencilerimiz için ÖZEL bir kitaptır. Kitabımız son 3 yılın (2016 KPSS LİSANS, ÖNLİSANS, ORTAÖĞRETİM SINAVLARIDA DAHİL) ÖSYM nin yapmış olduğu 20 ye yakın sınav sorularının KRİMİNAL incelemesi yapılarak hazırlanmıştır.  Kitaplarımızda bulunan tarama testlerinin tamamı aynı zamanda sanal dershanemiz içerisinde video çekimli olarak anlatılmıştır.
 • KPSS Kriminal Matematik Soru Bankası KPSS Sayısal Mantık Soru Bankası:
  • Kriminal Matematik Soru Bankası (248 Sayfa-Orta Boy)ÖSYM nin açıkladığı ve açıklamadığı soruların benzerleriyle, MEB kazanım testlerinin ve MEB kitaplarındaki KPSS ye uygun soruların benzerleriyle ve KPSS de çıkabileceğini tahmin ettiğimiz sorularla hazırlanmıştır. Kitabımızın sorularının çözümleri Sanal Dershanemizde bulunmaktadır...
  • KPSS Sayısal Mantık Soru Bankası (176 sayfa)Kitabımızdaki Sayısal Mantık sorularının tamamının çözüm videoları sitemizdeki Sanal Dershane bünyesindedir. Sorular 2016 dahil önceki yıllara ait KPSS YGS DGS ALES vsvs soruları paralelinde hazırlanarakÖSYM havası yakalamaya çalışılmıştır.

ÖSYM SINAV SORULARI

 • ÖSYM sorularının benzerleri aynı yıl içerisinde farklı sınavlarda çıkmaktadır. Bunun çok sayıda örneği vardır.
 • Bizim soru yakalamadaki en büyük etkenimiz ÖSYM nin yaptığı sınavlardır. Sınavları takip ederek sınavlarda çıkan soruların benzerlerinin duyurusunu yaparak çıkabilecek soruları tahmin etmekteyiz. Ve bu konuda da Türkiyede söz sahibi olacak bir konumdayız.
 • Bu çıkmış sorular sizler için hazırlanacak birebir aynılarını yayınlamak yasak olduğundan çok yakın benzerleri sizler için hazırlanacaktır.
 • Bu çalışma Matematik alanında kesin yapılacak ama diğer alanlarda yapılabilirlik durumu bizim imtiyazımızda olacaktır.
 • KPSS, YGS, DGS, ALES sınavlarının yanında ÖSYM nin yayınladığı ve KPSS ile alakalı olan sınavlarda incelenecektir.
 • 2018 de sınava 1 ay kaladan başlayarak ÖSYM Sınavları ve kendi tahmin ettiğimiz önemli soru kalıpları öğrenciye deneme sınavı veya video yolu ile anlatılacaktır.
 • Bu çalışma özellikle Matematik alanında yapılacaktır...
 • Gireceğiniz sınava 1 ay gibi bir süre kala sınavınızda çıkabilecek Güncel bilgiler facebook, deneme sınavı veya pdf yolu ile size sunulacaktır.

DEV KAMPANYA 1 DEN NASIL FAYDALANABİLİRİM

 1. Dev Kampanya 1 Setini sipariş verdiğinizde kargonuz en geç 2 iş günü içinde gönderilecek olup kargo paketinin içinde KRİMİNAL Matematik Seti (7 Kitap) bulunacaktır...
 2. SİPARİŞ VERMEK İÇİN TIKLAYINIZ...

Dev Kampanya 2 Setinin Ücreti Nedir:

 1. Türkiyede ilklerin öncüsü www.matematikkpss.com dan KPSS adayları için muhteşem ötesi bir kampanya ile geliyoruz...
 2. Bir KPSS kurs merkezinde bulabileceğiniz bütün hizmetler hatta daha fazlasını siz değerli öğrencilerimize sunuyoruz.... Bu maliyeti az çok herkes hesap edebilir...
 3. Her zaman öğrencinin yanında yer almış www.matematikkpss.com dan sizler için DEV KAMPANYA...
 4. TÜRKİYENİN KPSS MATEMATİK ALANINDAKİ ÖNCÜ ÖĞRETMENLERİ TARAFINDAN HAZIRLANAN BU SET 99.90 TL YERİNE SADECE VE SADECE 24.90 TL...
 5. Üstelik size sağladığımız kolaylıklardan biride Kapıda Ödeme Sistemi ile ücretinizi ödeyebilmenizdir...

  Kargonuz size kapıda ödemeli olarak gönderilecek olup set ücretini size kargoyu getiren kargo görevlisine kapıada ödeme yapacaksınız...

  Kapıda Ödeme sistemi + Kargo Ücreti Türkiyenin her tarafına sabit ve 10 TL dir...

 • Nasıl Sipariş Verilir:
 • Aşağıdaki linki tıklayarak karşınıza çıkacak olan tabloya Ad, Soyad, Adres, Tel, Email bilgilerinizi açık ve net bir şekilde yazmanız gerekmektedir. Sonra siparişler kısmından Dev Kampanya 2 i seçtikten sonra siparişi gönder butonuna tıkladığınızda siparişiniz bize e-mail aracılığı ile gönderilmiş olup en kısa zamanda kargonuz size gönderilecektir... Sipariş vermek istiyorsanız aşağıdaki linki tıklayarak gerekli bilgileri doldurunuz...

SİPARİŞ VERMEK İÇİN TIKLAYINIZ!!!